Вітаю Вас, Гість

2013 - 2014 навчальний рік

Участь в обласних олімпіадах із базових дисциплін:

1. Явдошляр Юлія (11Б клас) – біологія – ІІ місце (вчитель Пушко І.В.);
  2. Головій Тарас (11Б клас) – правознавство – ІІІ місце (вчитель Черевата Н.А.);
  3. Явдошляр Юлія (11Б клас) – англійська мова – ІІІ місце (вчитель Могильна Н.І.).

Шкіряний м’яч – ІІ – ІІІ місце в різних вікових категоріях;

Волейбол – дівчата, призери зональних змагань; юнаки ІІІ –  місце.

У першості району серед збірних команд наші футболісти вибороли ІІ місце, а у першості району з футзалу – І місце.

Змагання з футболу на приз селищного голови («Кубок мера») проходив у різних вікових групах. Футболісти нашої школи посіли перші місця в молодшій та середній вікових групах.

У травні відбулися змагання з футболу, де футболісти молодшої вікової групи нашої школи були найкращими.

На першості району з баскетболу збірна команда юнаків виборола ІІ місце.

Футболісти школи представляли район на обласних зональних змаганнях з футболу, які проходили у місті Синельникове.

У кілька етапів проходили Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій». На районному етапі команда нашої школи посіла І місце, що надало їй право захищати честь району у місті Дніпропетровську, де серед 22 команд наш район в особі Солонянської середньої школи №1 зайняв 10 місце.