Головна » 2013 » Квітень » 10
    Учениці 10 класу Попович Таїса, Величко Дар’я, Гунько Тетяна та Строменко Світлана є слухачами І курсу МАНУМ секції медицини біолого-хімічного факультету. Сьогодні відбулося чергове заняття. Цілком можливо, що робота дівчат у секції допоможе їм у майбутньому при вступі до ВУЗів.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 777 | Додав: Lubov | Дата: 10.04.2013

У вівторок, 9 квітня, на базі Мопрівської СЗШ відбулися спортивні змагання серед школярів району з легкоатлетичного чотириборства. Команду нашої школи представляли учні: Яковенко Максим, Охаба Іван, Таран Віталій, Купрій Богдан, Соловей Ростислав, Обрядіна Ірина, Богун Марина, Кузьменко Юлія, Пономаренко Яніна, Величко Дар’я. В індивідуальній першості з бігу на 100 метрів учениця 9-А класу Кузьменко Юлія виборола перше місце. А у загальному заліку спортсмени Солонянської СЗШ №1 посіли п’яте місце. Перемогу здобули учні Єлізарівської СЗШ.
Переглядів: 738 | Додав: Lubov | Дата: 10.04.2013

Вулиці Солоного завжди прибрані. А ще привабливішими вони стали після суботника, в якому брали участь усі організації селища. А вчора учні 10-Б та 8-А класів разом із вчителями Колосовою Іриною Валеріївною, Гандрабуровою Юлією Вікторівною, Найдою Миколою Михайловичем та робітником школи Бойком Володимиром Івановичем впорядковували територію навколо найсвятішого місця нашого селища – меморіалу загиблим воїнам.
Переглядів: 427 | Додав: Lubov | Дата: 10.04.2013

У суботу на стадіонах Солонянської СЗШ №1 та Солонянського ПАЛ відбулися фінальні змагання з футболу серед юнаків 1999 року народження. До фінальної частини увійшли команди Солонянської СЗШ №2, Єлізарівської, Березнуватівської, Башмачанської, Олександропільської середніх шкіл та Петриківської НСШ. Переможцями турніру стали учні Олександропільської СЗШ, другу сходинку посіла команда Петриківської НСШ, третє місце у Солонянської СЗШ №2.  Вітаємо переможців та призерів турніру.
Переглядів: 515 | Додав: Lubov | Дата: 10.04.2013