Вівторок, 30.04.2024, 00:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 01

Дві суботи поспіль у спортивній залі школи проходили районні зональні змагання з волейболу. Минулої суботи дівчата Солонянської СЗШ №1 Кузьменко Юлія, Терпай Дарія, Щербина Анна, Чогут Дарія, Городяна Ірина, Панасенко Ангеліна, Антоненко Ірина, Кучеренко Вікторія посівши 1 місце у відбіркових змаганнях, вибороли право змагатися у фінальній частині турніру.
Цієї суботи юнаки семи загальноосвітніх закладів боролися за місце у фіналі. Бабай Максим, Купрій Богдан, Трещов Євген, Заярний Юрій, Онушко Іван, Заламай Олександр, Правило Олександр виявили добре злагоджену командну гру і стали переможцями зональних змагань. Кращим гравцем по праву визнано Купрія Богдана.
Вітаємо команди юнаків та дівчат із успішним виступом. Вдалого вам виступу у фінальних іграх! ... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: Lubov | Дата: 01.02.2015