Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 28 » Кубок Г.В.Лобаня розіграно
02:27
Кубок Г.В.Лобаня розіграно

Підведені підсумки щорічних змагань на кубок пам’яті Григорія Васильовича Лобаня. Згідно із календарем турніру у спортивній залі школи протягом тижня відбувалися спортивні баталії між збірними командами 9-х, 10-х та 11-х класів. Під музичний супровід відбулося відкриття та проведення урочистої лінійки. До учнів з вітальними словами звернувся керівник методичного об’єднання вчителів фізичної культури Дмитрієв Павло Михайлович. Настав час оголосити переможців: це робить у своєму виступі голова оргкомітету турніру, директор школи Шерстюк Наталія Олександрівна.
•   шашки – 10 клас.
   В особистій першості зі стрільби серед юнаків перемогу здобув Бондаренко Максим, учень 9Б класу, а серед дівчат найвлучнішою була Антонечко Ірина, учениця 9А класу.
   У загальному підсумку змагань переможцем турніру стала збірна команда 11 класів, яким вручено грамоту та перехідний Кубок. Збірні команди 10 та 9 класів посіли відповідно друге та третє місця. Вітаємо всіх учасників турніру з почесними нагородами й бажаємо нових спортивних перемог.
   На лінійці вручено й інші спортивні відзнаки, які вибороли учні школи в районних спортивних змаганнях з волейболу, баскетболу, стрітболу.

Переглядів: 379 | Додав: Lubov | Рейтинг: 5.0/1